16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Szavójai Lajos Amádé - Az "Észak csillaga" I-II. kötete. Első kiadás! Az északi sarktengeren 1899-1900, Szerkesztette Lóczy Lajos, Bp., én. Lampel Kiadó, aranyozott vászonkötésben, 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel, jó állapotban.