Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 12

netsuke : majmokat ábrázoló japán faragott elefántcsont figura 5x3 cm / netsuke made of ivory made in Japan
11768.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

Szerelmespárt ábrázoló elefántcsont esernyő nyél  14 cm magas / umbrella handle made of ivory 14 cm high
11769.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Antik faragott elefántcsont pipa indiánfej mintázattal / ivory pipe 5x15cm
11770.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Napóleont ábrázoló antik angol faragott elefántcsont pipa / ivory pipe 5x15 cm
11771.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Antik angol faragott elefántcsont pipa kézben tartó tulipán / ivory pipe 5x15 cm-s
11772.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Nagy bosnyák tajtékpipa jelzett ezüst szeredikkel PA jelzéssel  / pipe  15x16 cm
11773.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

XIX. sz vége. Egyedi, festett asztali írószer és pecsétnyomó készlet. Réz, csont, eredeti bársony-szövet tokban /  Set of table-stationery in original box
11774.

XIX. sz vége. Egyedi, festett asztali írószer és pecsétnyomó készlet. Réz, csont, eredeti bársony-szövet tokban /
Set of table-stationery in original box

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

XX. század eleje. Komplett táblarömi. Fekete-fehér bakelit bábukkal és elefántcsont dobókockával. Kompletten 4 kirakó táblával + 2 utángyártott pót-táblával. Eredeti dobozában /  Original vintage table-rummy set with ivory dice and 6 puppet-holder
11775.

XX. század eleje. Komplett táblarömi. Fekete-fehér bakelit bábukkal és elefántcsont dobókockával. Kompletten 4 kirakó táblával + 2 utángyártott pót-táblával. Eredeti dobozában /
Original vintage table-rummy set with ivory dice and 6 puppet-holder

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

XIX. sz vége. Ezüstözött réz gyertyatartó. egy és három állásúvá alakítható /  Candle-holder. Silvered. Can be parted. 35 cm
11776.

XIX. sz vége. Ezüstözött réz gyertyatartó. egy és három állásúvá alakítható /
Candle-holder. Silvered. Can be parted. 35 cm

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

II. János Pál pápát ábrázoló Goblein selyemszálas 13x13 öltés/cm2, egyedi munka, üvegezett keretben /   Gobelin 16x22 cm
11777.

II. János Pál pápát ábrázoló Goblein selyemszálas 13x13 öltés/cm2, egyedi munka, üvegezett keretben /
Gobelin 16x22 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

19 századi 2db kézzel vésett állatmotívummal és  monogrammal ellátott talpas üvegpohár /  2 pc glasses 17x8 cm
11778.

19 századi 2db kézzel vésett állatmotívummal és monogrammal ellátott talpas üvegpohár /
2 pc glasses 17x8 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Lófejeket ábrázoló sétabotfej elefántcsontból / cane-handle made of Ivory  11x8 cm
11779.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft