Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 12
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
487289
11768
156
Antique
netsuke : majmokat ábrázoló japán faragott elefántcsont figura 5x3 cm / netsuke made of ivory made in Japan 487271
11769
156
50000
Antique
Szerelmespárt ábrázoló elefántcsont esernyő nyél 14 cm magas / umbrella handle made of ivory 14 cm high 487362
11770
156
30000
Antique
Antik faragott elefántcsont pipa indiánfej mintázattal / ivory pipe 5x15cm 487243
11771
156
30000
Antique
Napóleont ábrázoló antik angol faragott elefántcsont pipa / ivory pipe 5x15 cm 487240
11772
156
30000
Antique
Antik angol faragott elefántcsont pipa kézben tartó tulipán / ivory pipe 5x15 cm-s 487316
11773
156
30000
Antique
Nagy bosnyák tajtékpipa jelzett ezüst szeredikkel PA jelzéssel / pipe 15x16 cm 491488
11774
156
Antique
XIX. sz vége. Egyedi, festett asztali írószer és pecsétnyomó készlet. Réz, csont, eredeti bársony-szövet tokban / Set of table-stationery in original box 491564
11775
156
Antique
XX. század eleje. Komplett táblarömi. Fekete-fehér bakelit bábukkal és elefántcsont dobókockával. Kompletten 4 kirakó táblával + 2 utángyártott pót-táblával. Eredeti dobozában / Original vintage table-rummy set with ivory dice and 6 puppet-holder 491489
11776
156
4400
Antique
XIX. sz vége. Ezüstözött réz gyertyatartó. egy és három állásúvá alakítható / Candle-holder. Silvered. Can be parted. 35 cm 489383
11777
156
Antique
II. János Pál pápát ábrázoló Goblein selyemszálas 13x13 öltés/cm2, egyedi munka, üvegezett keretben / Gobelin 16x22 cm 489380
11778
156
Antique
19 századi 2db kézzel vésett állatmotívummal és monogrammal ellátott talpas üvegpohár / 2 pc glasses 17x8 cm 487257
11779
156
50000
Antique
Lófejeket ábrázoló sétabotfej elefántcsontból / cane-handle made of Ivory 11x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft