Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
493155
10132
161
40000
Óvári László(1926-88): Téli tájkép. olaj, farost, jelzett. 55x75 cm 516030
10133
161
Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35 518556
10134
161
Paksi Gyula jelzéssel: Falusi táj, akvarell-papír, jelzett, 20x29cm 509150
10135
161
Pálmai jelzéssel: A Szent család, tempera-vászon, jelzett, keretben 47x89cm 458341
10136
161
90000
Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással) 517229
10137
161
Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm 455786
10138
161
Papp Sándor: Az író és kertje, olaj-vászon-farost, jelzett, 60x80 cm 495152
10139
161
Parányi jelzéssel: Virág csendélet. Olaj- farost , jelzett,keretben 66x80cm 516954
10140
161
36000
Patkó Károly (1895-1914): Fürdés után, rézkarc-papír, paszpartuban 23x27cm 519138
10141
161
60000
Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben 493861
10142
161
Petrik Albert (1876-1916): Magyar hímzés motívum, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x32cm 517274
10143
161
Petry Béla Albert (1902-1996): Dr Páthy Ernő könyvtárából, rézkarc-papír, jelzett, dedikált 11,5x8,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft