Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
509306
10096
161
Konecsni Zsizsi (1911-): Bujáki leány, színezett rézkarc, paszpartuban, 34x49 477545
10097
161
Konecsni Zsizsi: Budapest a Halászbástyával. rézkarc, papír 60x89 cm üvegezett keretben 521055
10098
161
Kovács J. jelzéssel: Macska üveggolyóval, olaj-farost, szép, díszes fakeretben 29x26cm 471112
10099
161
50000
Kovásznai Kováts István (1864-?): Tópart házzal. Olaj, vászon. Jelzett / Istvan Kovats-Kovasznai: Landscape. Oil, canvas. Signed. 100x75 cm 509437
10100
161
L Hunyadi 91. jelzéssel: Akvarell. üvegezett keretben 35x53 cm 509436
10101
161
L Hunyadi 91. jelzéssel: Akvarell. üvegezett keretben 35x53 cm 517730
10102
161
Lehochzky András (1927): Városszél. akvarell, karton, jelzett. 30x38 cm 511255
10103
161
30000
Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben 503615
10104
161
Magyar 73. jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. jó keretben 60x80 cm 383309
10105
161
33000
Markó Erzsébet (1947-): Kis virág, olaj-farost, jelzett, keretben, kis lyukkal 65x115 cm 427726
10106
161
Márton Lajos: Kis-Jézus. Akvarell-funér 12x16 cm 427728
10107
161
Márton Lajos: Kis-Jézus. Akvarell-funér 12x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft