Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
517806
12654
161
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I.-II. Nádihegedű. 3 kötet Bp., 1928. Lantos aranyozott félbőr kötésben 518330
12655
161
Világirodalmi kisenciklopédia I-II. Bp, 1976, Gondolat. Illusztrált, hibátlan állapotban 517939
12656
161
A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik) 517930
12657
161
A műveltség könyvtára - A magyar irodalom I. (1900-ig) sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben 517017
12658
161
Érdekes könyvtétel: A Bíborbanszületett, Bacilusvadászok, Die Katzen 517022
12659
161
1500
Szépirodalmi könyvtétel: Arany János összes költeményei, Petőfi Sándor összes költeményei, Ady Endre összes versei, Ascher Oszkár: A versmondás művészete 515106
12660
161
Tompa Mihály összes költeményei. Teljes kiadás. I-VI. kötet. Hiány (2., 4.) Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly Pest, 1870. Ráth Mór 4 kötet szép állapotú Aranyozott egészvászon kötésben, az első kötetben a költő arcképével 516163
12661
161
Marácz István: Meztelen fények. Akt album bontatlan, új állapotban 509432
12662
161
3db jó állapotú akvarisztika témájú könyv: Akvarisztika, Korszerű akvarisztika, Az aranyhal és a díszponty 509494
12663
161
A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel. 448883
12664
161
60000
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban 451289
12665
161
Móricz Zsigmond művei sorozat 14 kötete. Dombornyomott egészvászon kötésben, 1956 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft