Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
1933 Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap fél évfolyama jó állapotú aranyozott kiadói egészvászon tékában
Vegyes könyvtétel:Rubovoszky Péter: Történelem II. Popper Péter: A belső utak Bodó László: Bevezetés a mintavételes statisztikába, Pintér József: Bevezetés a statisztika módszereiben, Dr. Kaposi Zoltán: Gadaságtörténet, Tóth Tibor: Ellentét vagy Kölcsönösség, Olofsson Placidosb: Példabeszéd
7db önéletrajzi könyv: Ráby Mátyás önéletírása, Gellért Lajos : Elajándékozott évek, színes illusztrációval, számozott könyv,félvászon kötés gerincél sérült,Armand Lanoux: Maussant a szépfiú, Goldonyi Béla,: 1 pár szögescipő- 3 olimpia, Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel, Kárpáti Rudolf: Karddal a világ körül, Kimondhatatlan nyomorúság