Lukács György: A modern dráma fejlődésének története. I-II. köt. Bp. 1911. Franklin. Kiadói fűzött papírkötésben. Hiánytalan, de szétvált kötés és sérült borítók.
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!
1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
Jókai Mór művei 1-50. centenáriumi kiadás sorozat, 1926 Budapest Franklin - Társulat nyomdája, kiadói aranyozott dombornyomott egész vászon kötésben, nagyon szép minőségben