12581.
161. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
5 000 Ft
Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban /
Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape