Könyvek: Magyarság és történelem Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
508827
12613
161
Books: Hungary, irredentism and history
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, Maecenas. Használatlan reprint kiadás 457093
12614
161
Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült) 479137
12615
161
1942 M. kir. Postatakarékpénztár: Csekkszámlatulajdonosok névjegyzéke 458p. foltos 505631
12616
161
Báró Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I. Összes Munkái XIII. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses szecessziós vászonkötésben, kiváló állapotban. 516773
12617
161
Szádeczky Kardoss Lajos: Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916-17. I. kötet. II. (bővített) kiadás. Szép állapotban 516748
12618
161
Szathmáry László, Dr.: Magyar alkémisták. 115 rajzzal a szövegben és 1 színes melléklettel. Bp., 1928. M. kir Természettudományi Társulat. Festett egészvászon kötésben. Jó állapotban 516844
12619
161
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Képekkel és hasonmásokkal. Második, javított és bővített kiadás.Budapest, 1907. Athenaeum. 375 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány. 516819
12620
161
gróf Teleki Pál Beszédek 1939.Bp., Stádium. Laza egászvászon kötésben 509558
12621
161
Tóth Lajos: A páskha eredete és történeti fejlődése. Pápa, 1931, Főiskolai Könyvnyomda, p92. Dedikált, a gerincen sérült 509557
12622
161
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében, Pécs, 1939, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, p99 520281
12623
161
A vasúti tisztképzés száz éve 1887-1987. Bp, 1987, Közlekedési dokumentációs vállalat. Egészvászon kötésben 521439
12624
161
Szekfű Gyula: Történetpolitikai tanulmányok, Magyar Irodalmi Társaság, Bp. 1924, kiadói papírkötésben, megviselt állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft