12468.
161. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Száz képpel és térképpel. II. kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotú