Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Szavójai Lajos Amádé - Az "Észak csillaga" I-II. kötete. Első kiadás! Az északi sarktengeren 1899-1900, Szerkesztette Lóczy Lajos, Bp., én. Lampel Kiadó, aranyozott vászonkötésben, 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel, jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Lóczy Lajos: A mennyei birodalomnak története. Lampel sé Wodianer. (előzéklapok és belső címlap nélkül, viharvert állapotban de kompletten)
Magyarország Vármegyéi és Városai: I. kötet Abauj-Torna Vármegye és Kassa Bp., 1896, Orsz. Monografia Társ., Apollo. Kiadói, préselt, festett vászonkötésben (gerinc javított egyébként szép állapotban)
Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben / The beauties of Italy