Porcelán

Tételek száma: 167

1912 Kézzel festett jelzett Ilmenau német porcelán tál / Handpainted Ilmenau chinaware tray 27x27cm
11636.

1912 Kézzel festett jelzett Ilmenau német porcelán tál /
Handpainted Ilmenau chinaware tray 27x27cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Pr. jelzésű porcelán jegesmedve / Chinaware ice-brear 22 cm
11637.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Nagy vegyes porcelán és kerámia tétel: 7 darabos csehszlovák porcelán tányérkészlet, 6 személyes jelzett Bavaria porcelán süteményes tányérkészlet, 2 db váza, stb.
11638.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

11639.

cca 1890 6db finom festett porcelán kávéscsésze aljjal /
cca 1890 Czech chinaware coffee cups with soucers

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Nem használt minimalista Rosenthal Bianchi 8 személyes étkészlet 4x8 tányér + 2 tál / Rosenthal unused set of dishes
11640.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

11641.

cca 1860 2db Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán pecsenyés és gyümölcsös tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware bowls in flawless condition

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

11642.

cca 1860 Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán leves tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware soup bowl in flawless condition 37x22x24cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál / Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm
11643.

Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál /
Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

11644.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Kézzel festett Alt-Wien Hamupipőkét ábrázoló porcelán figura / Handpainted Alt-Wien chinaware figure 12x12cm
11645.

Kézzel festett Alt-Wien Hamupipőkét ábrázoló porcelán figura /
Handpainted Alt-Wien chinaware figure 12x12cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Virágokkal díszített régi német porcelán ékszeres doboz / German chinaware jewelry box 8x6cm
11646.

Virágokkal díszített régi német porcelán ékszeres doboz /
German chinaware jewelry box 8x6cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/  russian hand painted chinaware figur 16x15 cm
11647.

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/
russian hand painted chinaware figur 16x15 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft