Porcelán Tételek száma: 167
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
411224
11564
161
6500
Hollóházi jelzéssel ellátott virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 37 cm 411229
11565
161
Hollóházi jelzéssel ellátott "A Polgári Védelem Jubileumi versenyének megyei döntőjén elért II. helyezést elért Műszaki Mentő Szakasz" porcelán serleg 28 cm 518302
11566
161
Jelzett Hollóházi rózsás porcelán bonbonier /
Hollóház porcelain bonbonniere 9x6x3cm 518452
11567
161
Szász Endre által tervezett kézzel aranyozott jelzett Hollóházi porcelán váza 20cm magas / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware vase 438935
11568
161
Nagyméretű sorszámozott Hollóházi porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 32cm 451387
11569
161
Virágokkal díszített Hollóházi porcelán tojás / Hollóházi chinaware egg 6x8cm 509508
11570
161
1500
Jelzett Hollóházi asztali porcelán cigaretta-készlet: gyufa-, cigaretta- és hamutartó 509492
11571
161
2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy 477853
11572
161
Viktória-mintás Hollóházi (!) jelzett teás kanna alakú porcelán ékszertartó tálacska 10x10cm 481287
11573
161
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán hamutartó / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware ashtray 17 cm 465654
11574
161
4600
Virágokkal díszített kézzel festett sorszámozott jelzett Hollóházi porcelán tojás alakú bonbonier / Herendi handpainted numbered bonbonier 14x10cm 465315
11575
161
15000
21 darabos komplett jelzett Hollóházi porcelán teás és süteményes készlet: 6tányér, 6 csésze alátét,, 6 csésze, 1 kancsó, 1 cukortartó, 1 tejkiöntő Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft