Bolhapiac

Tételek száma: 523

~1900 6db lovaskocsikat ábrázoló angol poháralátét + 6 darab állatövi jegyes alátét (modern) / cca 1900 6 old English beer-mats + 6 modern mats
12364.

~1900 6db lovaskocsikat ábrázoló angol poháralátét + 6 darab állatövi jegyes alátét (modern) /
cca 1900 6 old English beer-mats + 6 modern mats

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
XX. sz. eleje: Régi réz-üveg hatszögletű doboz. d: 9 cm
12365.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Svájci gyártmányú Allegro pengeélező eredeti dobozában , eredeti papírokkal
12366.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
cca 1960 Hensoldt Wetzlar aranyozott színházi látcső szép gyöngyházberakással, hibátlan állapotban, saját tokjával / Vintage opera glasses with gold plating and nacre inlay, in excellent condition, in original box
12367.

cca 1960 Hensoldt Wetzlar aranyozott színházi látcső szép gyöngyházberakással, hibátlan állapotban, saját tokjával /
Vintage opera glasses with gold plating and nacre inlay, in excellent condition, in original box

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
cca 1900 Jelzett Iris Paris márkájú réz színházi látcső hibátlan gyöngyházberakással. Kisebb javításra szorul / Iris Paris brass opera glasses with nice nacre inlay, needs repair
12368.

cca 1900 Jelzett "Iris Paris" márkájú réz színházi látcső hibátlan gyöngyházberakással. Kisebb javításra szorul /
Iris Paris brass opera glasses with nice nacre inlay, needs repair

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
3db klf reklám römi kártyapakli
12369.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Fölcsatolható lövész-szemüveg eredeti dobozában / Clip on shooter-glasses
12370.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
MTK-DVSC Gombfoci-készlet `90-es évek végi csapatokkal, 1db hiányzik
12371.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Intarziás fa kép 12x25cm
12372.

Intarziás fa kép 12x25cm

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
cca 1930 Studium lyukasztó, kicsit viseltes, de jól működik / Hungarian Studium vintage hole punch, somewhat worn but works well
12373.

cca 1930 Studium lyukasztó, kicsit viseltes, de jól működik /
Hungarian "Studium" vintage hole punch, somewhat worn but works well

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
cca 1960 4 db eredeti csomagolású légitársasági szappan a világ különböző tájairól / 4 original airline-soaps from the 1960-s
12374.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
1948 Centenáriumi szivarkás fémdobozka az 1848-as szabadságharc emlékére 11,5x7,5x1,5cm
12375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft