Erdély országának Három Könyvekre osztatott törvényes könyve. Melly approbata, compilata constitutiokbol, és novellaris articulusokból áll. Most újjabban, minden Haza-Fiaknak hasznokra ki-botsáttatott. 4 részben, önálló címlapokkal, Kolosváratt, 1779. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
Losonczi István: Hármas kis tükör, melly I. a´ Szent Históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a´ nemes tanulóknak, summásan, de világosan elöadja, Komárom, 1809. Weinmüllerné 216 p. 2 kihajtható térkép. Egykorú, félbőr kötésben. (Kötés és az első és utolsó néhány lap sérült, ázott, de mind hi...
Abrozovicsné-Meszlényi Ilona: Washington élete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, p56. Szecessziós motívumokkal díszített, festett, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. 160p., számos szövegközti illusztrációval + 2 különálló hasonmás-melléklet Festett, aranyozott kaucsuktáblás kiadói félvászon díszkötésben. (egy-két lapon lévő apró szakadástól eltekintve jó állapotban)
7db önéletrajzi könyv: Ráby Mátyás önéletírása, Gellért Lajos : Elajándékozott évek, színes illusztrációval, számozott könyv,félvászon kötés gerincél sérült,Armand Lanoux: Maussant a szépfiú, Goldonyi Béla,: 1 pár szögescipő- 3 olimpia, Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel, Kárpáti Rudolf: Karddal a világ körül, Kimondhatatlan nyomorúság