A magyar törvények zsebkiadása 1836, 1840,1844,1847,1848, 1861-es Törvénykezési szabályok Pest, 1862. Lampel Róbert. Hiteles kiadás. Kiadói, dúsan aranyozott, kis hibás egészvászon kötésben, a kötéstáblán címerrel, nemzetiszínű lapszéllel, mutató-fülekkel.
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Szerk. Lukács György. Bp. 1929. Magyar-Francia Kultúrliga. (Globus ny.) 677 l. Kiadói félbőr-kötésben. (apró hiba a gerincen)
Dr. Olay Ferenc: A magyar kultúra válságos évei 1918-1927, Magyar nemzeti Szövetség kiadása, Bp. 1927., előszót Br. Perényi Zsigmond politikus írta, újrakötve