Magyar Schematizmus: Annus communis a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXLIII. Dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae. Budae, é.n., Typ. Reg. Universit. Hungaricae. hozzákötve: Schematismus inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum pro anno 1843. Budae, é.n., Typ. Reg. Scient. Univ. Hung. 433p. Gerinc, kötés sérült.
Wiseman Miklós (Nicholas Wiseman): Fabiola vagy a katakombák egyháza. Ford. Hauded Ágoston. Bp., 1888, Szent István Társulat. Szövegközti illusztrációkkal. Vászonkötésben, bordó lapszélekkel, a Gottermayer-kötészetből. (Gerincen apró feslések)
Sujánszky Antal: Szent Hangzatok, imák keresztény katholikusok számára. Pest, 1866. Emich Gusztáv, 6 acélmetszettel korabeli préselt, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, az oldalán réz kapoccsal. 16,5 cm.
Bangha Béla S.J.: Világnézeti válaszok. Korszerű vallási kérdések és ellenvetések megvilágítása Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság, Korda ny. 246p. Kiadói félvászonkötésben.
Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)