25 000 Ft
64,77 EUR, 71,43 USD
Iványi Norbert (1953-2001): Önarckép , olaj, papír, jelzett, 22×15 cm. A magyar underground egyik méltatlanul elfelejtett alakja. A képzőművészeti főiskola után, a Kontroll Csoport alapító tagja volt. Külföldön ért el nagy sikereket. (New York, Sydney, Bali)/
Self-portrait, oil, paper, signed/