Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 1. kötet. Ros Hássáná ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói aranyozott egészvászon kötésben (kötéstábla elvált)
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 5. kötet. Szukoth ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói vászon kötés, gerinc sérült
cca 1920 Budapesten nyomtatott héber nyelvű imakönyv vaknyomott egészvászon kötésben. kissé elázott / Hebrew prayerbook printed in Budapest with linen binding