Vörösmarty Album - A költö életrajza és válogatott versei. A Budapest előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott Gottermayer kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül elvált)
Vörösmarty Album - A költö válogatott költeményei, Csongor és Tünde - A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül javításra szorul)
Lándor Tivadar: Vörösmarty-album, a költő válogatott költeményei - Csongor és Tünde, A Pesti napló előfizetői számára készült kiadása, 20 színes melléklettel és számos szövegképpel, Franklin Társulat nyomdája, 1909, kiadói dombornyomott egészvászon kötésben, sérült gerinccel és szétvált kötéssel
Jókai Mór művei 1-50. centenáriumi kiadás sorozat, 1926 Budapest Franklin - Társulat nyomdája, kiadói aranyozott dombornyomott egész vászon kötésben, nagyon szép minőségben
Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. 1-10 kötet. (hétbe kötve) Első kiadás. Braunschweig-Pest, 1852-1862. Mayer-Hartleben. 191 l. 202 l. 195 l. 220 l. 233 l. 235 l. 217 l. 189 l. 168 l. 183 l. Papír és félvászon kötésekben.