800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
F. M. Dosztojevszkij: A félkegyelmű I-II. Ford. Szabó Endre. Bp., 1910-1911, Révai Testvérek. Kiadói díszes, aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben, jó állapotban (ex librisszel, a címlapokon tollas ajánlással)