2 000 Ft
Tolnai Világlexikona 1,2,3,4. kötetek Magyar Ker. Közlöny Hírlap és könyvkiadó Vállalat kiadása, Budapest, 1912-1913 díszes aranyozott kiadói félbőr kötésben, fém dombor betéttel (Az első kötet gerince sérült a többi szép állapotban)