Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I.- II. kötet. Bp., 1927. Országos Testnevelési Tanács. Egészvászon kötésben. 1. kötet gerince hibás, 2. kötet kötés szétvált
Legujabb magyar-német levelező, vagy is gyüjteménye a polgári életben előforduló mindenféle levelezéseknek és iratoknak. Szerk. Karády Ignácz. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, a gerinc hiányzik és a fedőlap lejár, amúgy belül hibátlan állapotú / German-Hungarian correspondence guide, cover demaged, otherwise in good condition
Országos Zeneünnepély Beethoven halálának századik évfordulója alkalmából. Bp., 1927. Az ünnepi koncerten vezénylő Dohnányi Ernő és Telmányi Ermil saját kezű aláírásával valamint az ünnepség programjával