Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 156

12702.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Az illusztrációkat Boriss László rajzolta. Jó állapotban boríték nélkül
12703.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I.-II. Nádihegedű. 3 kötet Bp., 1928. Lantos aranyozott félbőr kötésben
12704.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Móra Ferenc: Daru utcától a Móra Ferenc utcáig - Önéletrajz 2 kötetben. 1. kiadás! Bp., 1934 Révai. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben
12705.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Gelléri Andor Endre: A nagymosoda. Szépirodalmi 1958.
12706.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

12707.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

12708.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Herczeg Ferenc Munkái Gyüjteményes Díszkiadás. Bp., 1925, Singer és Wolfner. 17 kötet a teljes sorozatból. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben a Lantos Rt. Könyvkötészetből, kissé kopottas, de jó állapotban
12709.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Herczeg ferenc: Ocskay brigadéros. Bp., 1901 Singer és Wolfner. Kissé laza egészvászon kötés
12710.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Kazinczy Ferenc: Tövisek és virágok. Széphalom, 1811. Reprint a Kazinczy Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadásában. Jó állapotban
12711.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Berzsenyi Dániel versei. Kiadta Toldy Ferencz. A költő hű arczképével. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (gerincen apró foszlás)
12712.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

12713.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft