Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 156
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
397363
12714
165
Ady Endre: Magunk szerelme, Athenaeum, Budapest 1923, borító: Kozma Lajos 397364
12715
165
Ady Endre: Minden titkok versei, Athenaeum, Budapest 1923, borító: Kozma Lajos (apró gerinc hibák) 523766
12716
165
Temérdek: Költemények. Bp., 1888 Pallas. Aranyozott egészvászon kötésben aranyozott lapszélekkel 517927
12717
165
Pécsi László: Bilincsbevert évek. Pécs 1928. Részvénynyomda 62p. egészvászon kötésben 534480
12718
165
Gorzó Nándor: Új versek. Bp., 1937. Gyöngyösi István társaság. Dedikált. Felvágatlan 162p. 500pld. 523788
12719
165
Karinthy Frigyes: Színház. Bp., ccs 1930 Athenaeum. 547763
12720
165
Hegedüs Gyula: Komédia. (anekdóták, jelenetek) Bp. 1914. Szerző. 238 p. Egészbőr kötésben 548120
12721
165
Fedák Sári: Útközben. Beszélgetés a barátommal. 1-2. kötet. Dedikált példány! Bp. 1929. Szöllősi. Papírkötésben. 523789
12722
165
Shakespeare színművei: Történelmi színművek, Regényes színművek. Bőp., 1902 Franklin Festett egészvászon kötésben az egyik kötet borítója foltos 498664
12723
165
Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955 408439
12724
165
Shakespeare, irodalom: 5 db vegyes régi könyv 547910
12725
165
Egyetemes Regénytár: Almanach 1892. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1892, Singer és Wolfner. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft