Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 156
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
547822
12726
165
Mauks Kornélia: A regényhősnők. Regény fiatal leányok részére. Bp. 1914. Singer és Wolfner. 187 p. Festett táblás kiadói vászon kötésben, Gerinc hiányzik 547723
12727
165
Gaál Mózes: Magyar nők. Bp., 1897. Athenaeum. Gottermayer féle festett egészvászon kötésben. Két lap pecsétes 502639
12728
165
Drozdy Győző: Aurora Borealis, Nova Irodalmi Intézet, Bp., 1937. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban. Dedikált! 498263
12729
165
Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. Szent István Társulat (apró hiba a gerincen) 543225
12730
165
Komáromi János: Esze Tamás a mezítlábasok ezredese (Komáromi János Munkái III.). Bp., 1930, Genius Kiadó. Kiadói aranyozott dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban 517812
12731
165
Somogyvári Gyula: És mégis élünk I.-II. Singer és Wolfner 1937. Aranyozott egészvászon kötésben 547787
12732
165
Vaszsry Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival. Bp. 1935. Nova. 334 p. Kiadói vászonkötésben jó állapotban 547777
12733
165
Papp Jenő: Szívügyeink. Bp., 1944. Múzsa 485234
12734
165
Schäffer Erzsébet: Hol nem volt Dedikált! 547767
12735
165
Homeros Illiása. Bp., 1891. Grill. egészvászon kötésben 547766
12736
165
Verne Gyula: Bombarnac Clandius. Verdődi István rajzaival. Bp., é.n. MKK. Festett egészvászon kötésben, hibákkal a gerincen 489354
12737
165
Lamartine, A[lphonse de]: A girondiak története. Fordította Jánosi Ferencz. 1–10 kötet (öt kötetbe kötve). Koplett! Pest, 1864–1865. Pfeifer Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) Első magyar kiadás. Egységes, aranyozott gerincű egészvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft