Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 156
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
448883
12750
165
60000
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban 457968
12751
165
Révai külföldi mesterművei sorozat 17 kötete. Egészvászon sorozatkötésben 547926
12752
165
Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 7 kötet: Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Bársony István, Lázár István, Lampérth Géza, Farkas Pál. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Egy-egy köteten a kötés sérült, egyébként jó állapotúak 438964
12753
165
23000
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban) 433990
12754
165
4 db könyv: A Da Vinci blöff, a Sátán kutyája, A női szív, A Mona Lisa sztori 547800
12755
165
Hatalmas háború előtti könyv tétel: több mint 50 darab, sok jó kiadással,nagyr észt jó állapotban 503703
12756
165
Horváth Cyrill: A Régi magyar irodalom története. Bp., 1899 Athenaeum Sok illusztrációval 755p. félvászon kötésben 523290
12757
165
Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 + Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album 486435
12758
165
Riedl Frigyes: Arany János. Bp., 1904. Franklin. 351p. Későbbi egészvászon kötésben 518917
12759
165
Pintér Jenõ: Magyar nyelvvédõ könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben 517625
12760
165
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben (sérült) 547809
12761
165
Fischer Sándor: A beszéd művészete. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, mellékelve 2db hanglemez Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft