Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD

Leírás:

Eduard Ourliac: Erzählungen aus der Vendée. Augsburg, 1846, G. A. Fahrmbacher. Dombornyomott, aranyozott díszítésű egyedi papírkötésben a Bajor Királyság címerével, címlapmetszettel, az előzéklapon beírás a tulajdonos szignójával, Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg szárazpecsétjével. A kötése megkopott, de szép állapotú /
Gold embossed paper cover with the coat of arms of the Kingdom of Bavaria, etching on title page, hand writing with owner's signature and the dry seal of Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg on flyleaf. In good condition with injuries on binding

Megosztás:

Tétel fotót készítette : Sys