La Sainte Bible ou l'ancien et le noveau testament. Edition stereotype. 1825. Paris. Smith. roszz állapotú egészbőr kötésben / in damaged leather binding
Berühmte Musiker: Richard Batka: Richard Wagner. Berlin, 1912, Schlesische Verlagsanstalt. Aranyozott kartonkötésben, illusztrált / Paper binding, with illustrations
Weimars Genius eine festgabe in Lebensbilder. Hundertjahrigen Geburstagfeier von Carl August. Weimar 1857. Kühn. aranyozott kiadói egészvészon kötésben. (kötéstábla elvált) / In original linen binding. (binding inside parted)
1926 Japanische Kinderkunst und unser Zeichenunterricht von Richard Rothe - Japán gyermekművészetek, Bécs, kiadói félvászon kötésben, rengeteg színes képpel tűzdelve
Folk Arts of New China. Peking, 1954, The Foreign Languages Press. Kartonkötésben, viseltes védőborítóban, rengeteg színes és fekete-fehér képpel illusztrálva / Paper binding, with lots of pictures, used