Hermann Esswein: Henri de Toulouse-Lautrec (Moderne Illustratoren III). München - Leipzig, 1904, R. Piper & Co. Kiadói félvászon kötésben, korabeli reprodukciókkal. A kötése megviselt, az előzéklapon kis szakadás, egyébként jó állapotú. Első kiadás (!) / Original half-linen somewhat worn binding, small crack on fly leaf, otherwise in good condition. First edition, illustrated
Il mobile nei secoli -Német bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of german furnitures in italian language with pictures 96p.
Il mobile nei secoli - Francia bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of French furnitures in italian language with pictures 96p.
Il mobile nei secoli - Orosz bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of Russian furnitures in italian language with pictures 96p.
Tombleson: Rhein-Ansichten. Von Mainz bis zum Ursprung der Quelle. Zweite Serie. Rajnai látképek - Mainztól a folyó forrásáig, német nyelvű útikönyv 70 acélmetszettel, Ascher, London, 1832. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban. / Tombleson‘s Views of the Rhine, with 70 steel-engravings, London 1832
Budapest. Reiseführer. Budapest, 1970, Corvina. Útikönyv német nyelven, 22 térképpel és 31 képpel, kiadói dombornyomott vászon kötésben / With 22 maps and 31 pictures, in linen binding