La Suede pittoresque. Stockholm, 1908, Wahlström & Widstrand. Színes fametszettel díszített kiadói papírkötésű, három nyelvű, fekete-fehér fotóalbum Svédországról / Trilingual album of Sweden with black and white photographs, in paper cover with color woodcut, in good shape
Jüdische Aphorismen aus zwei Jahrtausenden. Eingeleitet v. Dr. Egon Zeitlin. Frankfurt a. M., 1963, Ner-Tamid. Kiadói egészvászon kötésben, kissé megviselt külsővel / In full-linen binding, used
Die schönsten jiddischen Liebeslieder. Hrsg. u. eingl. v. Peter Gradenwitz, Illustrationen v. E. M. Lilien. Wiesbaden, 1988, Fourier-Dreieich. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Full-linen binding, in good condition
Diezmann, Aug.: Neuer Plutarch oder Biographien und Bildnisse der berühmten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Pest. 1858 Hartleben. 15 acélmetszettel, rajtuk sok magyar hírességgel Borító nélkül, 3 lap sérült. / with 15 steel-engravings. Without cover. 2 last pages burned 240p.
1848 Gräfliches Taschenbuch (Gothaisches Genealogisches Taschenbuch). The preface and the picture is missing. In nice full-leather binding. binding injured
M. Liphold: Bilder und Erzählungen aus dem Gebiete der Geschichte und Geographie der Länder- und Völkerkunde zur Unterhaltung und Belehrung der reiferen Jugend, II. Bd. Landshut, 1852, Wölfe. A Bajor Királyság címerével ellátott dombornyomott, aranyozott díszítésű egyedi papírkötésben, címlapmetszettel, az előzéklapon beírás a tulajdonos szignójával, Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg szárazpec...
Eduard Ourliac: Erzählungen aus der Vendée. Augsburg, 1846, G. A. Fahrmbacher. Dombornyomott, aranyozott díszítésű egyedi papírkötésben a Bajor Királyság címerével, címlapmetszettel, az előzéklapon beírás a tulajdonos szignójával, Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg szárazpecsétjével. A kötése megkopott, de szép állapotú / Gold embossed paper cover with the coat of arms of the Kingdom of Ba...