Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 68

La Suede pittoresque. Stockholm, 1908, Wahlström & Widstrand. Színes fametszettel díszített kiadói papírkötésű, három nyelvű, fekete-fehér fotóalbum Svédországról / Trilingual album of Sweden with black and white photographs, in paper cover with color woodcut, in good shape
12641.

La Suede pittoresque. Stockholm, 1908, Wahlström & Widstrand. Színes fametszettel díszített kiadói papírkötésű, három nyelvű, fekete-fehér fotóalbum Svédországról /
Trilingual album of Sweden with black and white photographs, in paper cover with color woodcut, in good shape

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Hochenberger-Kállay: Divy Slovenska, 2003. 208p. Album about Slovakia with many photos. Nice condition
12642.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

S. Ph. de Vries: Jüdische Riten und Symbole. Hamburg, 1990, Rowohlt. Illusztrált kiadás kissé kopottas papírkötésben /  Illustrated, in paperback, used
12643.

S. Ph. de Vries: Jüdische Riten und Symbole. Hamburg, 1990, Rowohlt. Illusztrált kiadás kissé kopottas papírkötésben /
Illustrated, in paperback, used

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Jüdische Aphorismen aus zwei Jahrtausenden. Eingeleitet v. Dr. Egon Zeitlin. Frankfurt a. M., 1963, Ner-Tamid. Kiadói egészvászon kötésben, kissé megviselt külsővel /  In full-linen binding, used
12644.

Jüdische Aphorismen aus zwei Jahrtausenden. Eingeleitet v. Dr. Egon Zeitlin. Frankfurt a. M., 1963, Ner-Tamid. Kiadói egészvászon kötésben, kissé megviselt külsővel /
In full-linen binding, used

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Chajim Bloch: Kabbalistische Sagen. Leipzig 1925. (Reprint from 1990 DDR)
12645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Keller, Sharon R.: Judentum in Literatur und Kunst. Köln: Könemann, 1995. 384p. with many npictures
12646.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Die schönsten jiddischen Liebeslieder. Hrsg. u. eingl. v. Peter Gradenwitz, Illustrationen v. E. M. Lilien. Wiesbaden, 1988, Fourier-Dreieich. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban /  Full-linen binding, in good condition
12647.

Die schönsten jiddischen Liebeslieder. Hrsg. u. eingl. v. Peter Gradenwitz, Illustrationen v. E. M. Lilien. Wiesbaden, 1988, Fourier-Dreieich. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban /
Full-linen binding, in good condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Sylvia Rotschild: A Special legacy-an oral history of Soviet Jewish emigrés in the US. NY. 1985. simon and Schuster 336p.
12648.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Diezmann, Aug.: Neuer Plutarch oder Biographien und Bildnisse der berühmten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Pest. 1858 Hartleben. 15 acélmetszettel, rajtuk sok magyar hírességgel Borító nélkül, 3 lap sérült. / with 15 steel-engravings. Without cover. 2 last pages burned 240p.
12649.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1848 Gräfliches Taschenbuch (Gothaisches Genealogisches Taschenbuch). The preface and the picture is missing. In nice full-leather binding. binding injured
12650.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

M. Liphold: Bilder und Erzählungen aus dem Gebiete der Geschichte und Geographie der Länder- und Völkerkunde zur Unterhaltung und Belehrung der reiferen Jugend, II. Bd. Landshut, 1852, Wölfe. A Bajor Királyság címerével ellátott dombornyomott, aranyozott díszítésű egyedi papírkötésben, címlapmetszettel, az előzéklapon beírás a tulajdonos szignójával, Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg szárazpecsétjével. A kötése megkopott, de szép állapotú / Gold embossed paper cover with the coat of arms of the Kingdom of Bavaria, etching on title page, hand writing with owner's signature and the dry seal of Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg on flyleaf. In good condition with injuries on binding
12651.

M. Liphold: Bilder und Erzählungen aus dem Gebiete der Geschichte und Geographie der Länder- und Völkerkunde zur Unterhaltung und Belehrung der reiferen Jugend, II. Bd. Landshut, 1852, Wölfe. A Bajor Királyság címerével ellátott dombornyomott, aranyozott díszítésű egyedi papírkötésben, címlapmetszettel, az előzéklapon beírás a tulajdonos szignójával, Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg szárazpec...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Eduard Ourliac: Erzählungen aus der Vendée. Augsburg, 1846, G. A. Fahrmbacher. Dombornyomott, aranyozott díszítésű egyedi papírkötésben a Bajor Királyság címerével, címlapmetszettel, az előzéklapon beírás a tulajdonos szignójával, Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg szárazpecsétjével. A kötése megkopott, de szép állapotú / Gold embossed paper cover with the coat of arms of the Kingdom of Bavaria, etching on title page, hand writing with owner's signature and the dry seal of Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg on flyleaf. In good condition with injuries on binding
12652.

Eduard Ourliac: Erzählungen aus der Vendée. Augsburg, 1846, G. A. Fahrmbacher. Dombornyomott, aranyozott díszítésű egyedi papírkötésben a Bajor Királyság címerével, címlapmetszettel, az előzéklapon beírás a tulajdonos szignójával, Maria Hyacintha Freiin v. Gumppenberg szárazpecsétjével. A kötése megkopott, de szép állapotú /

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft