Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 68

Mittheilungen aus der Bunde der Grossen National-Mutterloge der Freimauer in derr Prussischen Staaten genannt Zu den drei Weltkugeln im orient Berlin 9. Jahrgang. Berlin 1877. 159p. Freemaison magazine
12653.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) / First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults
12654.

Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) /
First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) / First edition in leather cover
12655.

Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) /
First edition in leather cover

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

1892 2db francia nyelvű könyv: Arthur-Lévy: Napoléon intime, Paris, Nelson, kiadói szecessziós egészvászon kötésben. Marie Pape-Carpantier: Histoires et lecons de choses pour les enfants, Paris, Librairie Hachette, félvászon kötésben, illusztrációkkal. Mindkét könyv kötése viseltes, de belül szép állapotúak / 19th century French books in good condition
12656.

1892 2db francia nyelvű könyv: Arthur-Lévy: Napoléon intime, Paris, Nelson, kiadói szecessziós egészvászon kötésben. Marie Pape-Carpantier: Histoires et lecons de choses pour les enfants, Paris, Librairie Hachette, félvászon kötésben, illusztrációkkal. Mindkét könyv kötése viseltes, de belül szép állapotúak /
19th century French books in good condition

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

12657.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Hans Kraemer: Die Weltall und Menschneheit. A Deutsches Verlagshaus Bond&Co.  III. és IV. Kötet ,kiadói réz veretes szecessziós félbőr kötésben sok illusztrációval, az egyik könyv elázott. Természettudományos ismeretterjesztő könyv.
12658.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

12659.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

12660.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

Universal-Lexikon der Kochkunst 1. Band A-K. Leipzig 1913 Weber. rengeteg képpel, kőnyomatos táblákkal. Néhány lap a szélén foltos, egyébként szép állapotban / With numerous litho tables. Some pages are stained at the edge but overall in great condition.
12661.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

12662.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

12663.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Munk, I. und C.A.Ewald.: Ernährung des gesunden und kranken Menschen. Handbuch der Diätetik .Für Ärzte,Verwaltungsbeamte und Vorsteher von Heil-und pflegeanstalten. Wien 1887. Urban & Schwarzenberg
12664.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft