Mittheilungen aus der Bunde der Grossen National-Mutterloge der Freimauer in derr Prussischen Staaten genannt Zu den drei Weltkugeln im orient Berlin 9. Jahrgang. Berlin 1877. 159p. Freemaison magazine
Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) / First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults
Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) / First edition in leather cover
1892 2db francia nyelvű könyv: Arthur-Lévy: Napoléon intime, Paris, Nelson, kiadói szecessziós egészvászon kötésben. Marie Pape-Carpantier: Histoires et lecons de choses pour les enfants, Paris, Librairie Hachette, félvászon kötésben, illusztrációkkal. Mindkét könyv kötése viseltes, de belül szép állapotúak / 19th century French books in good condition
Hans Kraemer: Die Weltall und Menschneheit. A Deutsches Verlagshaus Bond&Co. III. és IV. Kötet ,kiadói réz veretes szecessziós félbőr kötésben sok illusztrációval, az egyik könyv elázott. Természettudományos ismeretterjesztő könyv.
Universal-Lexikon der Kochkunst 1. Band A-K. Leipzig 1913 Weber. rengeteg képpel, kőnyomatos táblákkal. Néhány lap a szélén foltos, egyébként szép állapotban / With numerous litho tables. Some pages are stained at the edge but overall in great condition.
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten II/2, IV/2, V/1. Bde. Hrsg. Friedrich Kraus, Theodor Brugsch. Berlin-Wien, 1919/1921/1925, Urban & Schwarzenberg. Színes és fekete-fehér szövegközi képekkel, valamint táblákkal illusztrált, jó állapotú könyvek, kiadói félbőr kötésben (az egyiken a gerinc levált) / Illustrated, in half-leather binding (one hase a separate spine), good condi...
Munk, I. und C.A.Ewald.: Ernährung des gesunden und kranken Menschen. Handbuch der Diätetik .Für Ärzte,Verwaltungsbeamte und Vorsteher von Heil-und pflegeanstalten. Wien 1887. Urban & Schwarzenberg