Handwörterbuch der Chemie, vol. III. cca 1885. Az első pár lap hiányzik, kiadói félbőr kötésben, jó állapotú / Half-leather binding, good condition, first few pages missing(!)
Myriam Harry: L'ile de volupté. 24 bois originaux de Pierre Falké. Paris, é. n., Arthéme Fayard & Cie. Kiadói félvászon kötésben, fametszet illusztrációkkal / Novel with woodcuts in half-linen binding
Versailles et les Trianons (Album artistique). H.n., é.n. Kétnyelvű leporellóalbum színes nyomatokkal, festett, aranyozott kiadói papírkötésben (kissé megviselt) / Bilingual leporelloalbum with colored prints, in paper binding (with faults)
M. A. Thibaut: Deutsch-Franzözisch und Franzözisch-Deutsch Wörterbuch, sechste Auflage, Leipzig 1838, korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / Dictionary, in good condition