Hilaire, Jozéfa: A valódi szakácsság vagy legujabban átvizsgált és tökéletesitett képes pesti szakácskönyv... a legujabb szakácsvényekkel, a felszeldelés mesterségével, valamint a modern asztal teritésével bővitett kiadás. Gondosan átdolgozta és bővítette Wiesner Emil. Budapest, én. Athenaeum. 484p. Javított félvászon kötésben. HIánytalan 2 lap széle rojtos
Útmutatás a szőlőmívelésre különös tekintettel a fillokszera által elpusztított szőlők felujításának előmozdításáról szóló 1896:V. t.-cz. végrehajtására. 142 ábrával. 2. kiadás Bp., 1899 Pallas. Dombornyomott egészvászon kötésben. Hozzá 3 db, szőlőbetegségeket bemutató kőnyomatos tábla
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben