Könyvek: Történelem Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
423284
12376
165
70000
Books: History
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat. 547618
12377
165
Books: History
Hóman-Szekfű: Magyar történet I-V. hasonmás kiadás Maecenas Kiadó, 1990. Aranyozott félbőr kötésben, kísérő tanulmánnyal, hibátlan karton tékában, hibátlan állapotban 544038
12378
165
Books: History
Kubinyi-Vahot: Magyarország és Erdély képekben I-IV. kötet 2 kötetben, Pest, 1853., Emich Gusztáv könyvnyomdája, reprint kiadás, kiadói egészvászon kötésben 547715
12379
165
Books: History
Kubinyi-Vahot: Magyarország és Erdély képekben I-IV. kötet 2 kötetben, Pest, 1853., Emich Gusztáv könyvnyomdája, reprint kiadás, szép állapotban 547476
12380
165
Books: History
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben I-III. (reprint) 1986, Európa. Aranyozott, festett egészbőr kötésben festett karton tékában, szép állapotban 547481
12381
165
Books: History
Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Szép állapotban 547620
12382
165
Books: History
Magyarország története képekben. Bp., 1971. Gondolat. 547608
12383
165
Books: History
Száraz Miklós Gy.-Tóth Zoltán: Emléklapok a régi Magyaroszágról. Szeged, 2002. Szukits. Szép állapotban 404p. 547692
12384
165
Books: History
Gyurgyák János-Környei A. : Élet a régi Magyarországon. Bp., 2004. Osiris. 360p. Gyönyörű képanyaggal. Hibátlan állapotban 547453
12385
165
Books: History
Magyar Leveleskönyv I.-II. szerk.: H. Balázs Éva. Bp., 2001. Corvina. Aranyozott egészbőr kötésben, kartontékában, szép állapotban 547630
12386
165
Books: History
Chronica Hungarorum 1473. Magyar Helikon, 1973 Hasonmás kiadás. 546576
12387
165
50000
Books: History
Kempelen Béla: Magyar nemes családok. I.-IX. köt. Bp. 1911-1932. Grill. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, mind kiváló állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft