Barna János-Sümeghy Dezső: Nemes családok Csanádvármegyében Makón, 1913. ifj. Gaál László ny. 242p. Korabeli enyhén sérült gerincű álbordás félbőr védőkötésben. Ex librissel
Papp-Váry Árpád: Magyarország története térképeken. Bp., 2005, Kossuth - Cartographia. Rengeteg színes illusztrációval, hibátlan állapotban. A védőborító kissé kopottas
A zichi és vásonkeői gróf Zichy-család idősb ágának okmánytára IX. köt. Szerk. Kammerer Ernő. Bp., 1899, Magyar Történelmi Társulat. Újrakötve, jó állapotban (egy-két tollas jelzéssel)
Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent műve alapján. Szerk. Herner János. Szeged, JATE, 1987. Kiadói kötésben, hibátlan állapotú