Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói festett félvászon-kötésben. sérült gerinccel (belül egy firkával)
Új magyar életrajzi lexikon I.-VI. kötet. Komplett Markó László (szerk.) Helikon Kiadó, 2007. Mindazon személyek életrajza, akik a gazdasági, műszaki, politikai, társadalmi és kulturális élet, valamint a sport területén az elmúlt ezer évben megörökítésre méltót alkottak. Szép állapotban
Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. 160p., számos szövegközti illusztrációval + 2 különálló hasonmás-melléklet Festett, aranyozott kaucsuktáblás kiadói félvászon díszkötésben. (egy-két lapon lévő apró szakadástól eltekintve jó állapotban)