Könyvek: Történelem

Tételek száma: 82

12424.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Sebess Dénes - Bethlen István gróf. Történelmi korrajz. Egy kortárs feljegyzései. Kir Magy. Egyetemi nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
12425.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

1975 Vas Zoltán: Horthy, Szépirodalmi Kiadó, Bp., kiadói vászon kötésben, szép állapotban
12426.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói festett félvászon-kötésben. sérült gerinccel (belül egy firkával)
12427.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Új magyar életrajzi lexikon I.-VI. kötet. Komplett Markó László (szerk.) Helikon Kiadó, 2007. Mindazon személyek életrajza, akik a gazdasági, műszaki, politikai, társadalmi és kulturális élet, valamint a sport területén az elmúlt ezer évben megörökítésre méltót alkottak. Szép állapotban
12428.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

Szántó György: Stradivari. Regény. I-II. kötet. egybekötve. Bp.,  1933. Genius. kopott egészvászon kötésben
12429.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. Bp., 1937. Dante. (néhány lap kijár)
12430.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Sommsich Andor: Liszt Ferenc éelete. Bp., 1925. Kissé laza kötés
12431.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Kiszely Mária: Cosima. Wagner Richardné Liszt Cosima élete. Bp., 1943. Bárd F. (kötéstábla részben elvált, gerinc hibás de a beltartalom hibátlan)
12432.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. 160p., számos szövegközti illusztrációval + 2 különálló hasonmás-melléklet Festett, aranyozott kaucsuktáblás kiadói félvászon díszkötésben. (egy-két lapon lévő apró szakadástól eltekintve jó állapotban)
12433.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

Blaha Lujza emlékalbum, Bp., 1926. Arany János ny. Kiadói, javított gerincű félvászon kötésben
12434.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Erdélyi Ritkaságok: Felsőcsernátoni Bod Péter önéletírása, Kolozsvár, 1940, Minerva Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. kiadása, papírkötés
12435.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft