A család egészsége: Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Bp., 1928, Dante. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben. A kötés egy helyen szakadt, a 365. lap ugyancsak szakadt, amúgy szép állapotú. Első kiadás (!)
Albert Gervais: Nehéz orvosnak lenni Kínában, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., é.n., fordította Dr. Hevesi András, kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban
Grósz Lajos: A természet köréből. Népszerű olvasmányok a nagyközönség, a serdülő ifjuság és női olvasók számára. 68 képpel., Bp., 1894 Franklin, foltos egészvászon kötésben, 2 lap szakadt néhány foltos
cca 1895 Fürst-Moszkowski: Az élő világ csodái, Singer és Wolfner kiadása, Bp., érdekes tartalommal, kiadói egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotban
Beebe William: Félmérföldnyire a tenger színe alatt. Bp., 1937 M. kir. Természettudományos társulat. Gazdag képanyaggal, fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben