Magyarország Vármegyéi és Városai: I. kötet Abauj-Torna Vármegye és Kassa Bp., 1896, Orsz. Monografia Társ., Apollo. Kiadói, préselt, festett vászonkötésben (gerinc javított egyébként szép állapotban)
Dr. Wünscher Frigyes: Tordas. A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Debrecen - Budapest, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, térképekkel (gerincen apró szakadás)
Chyzer Kornél, dr.: Bártfa-fürdői emlékkönyv. Második kiadás. Eperjes, 1895. Id. Divald Károly. 1t.+62+(1)p.+13+27 kihajt. t. A római számozás téves, hiány nincs. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. A kötés laza, néhány lap kijár.