Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben / The beauties of Italy
Timár Szaniszló: Röptében a Nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Magyarázó szöveggel. Chicago-Berlin-London-Paris, é.n. 190?, Werner Company. 256 t. (128 levélen). Két levél alul gyűrődött. Kiadói, haránt alakú félvászonkötésben. 27,8×35 cm. (néhány lap kijár, borítón 2 hiba)