Militária

Tételek száma: 59

1977-1980. Kecskemét 1977. + Eredményes Részvételért 1945-1980. hadgyakorlati plakettek dísztokban T:2
31093.

1977-1980. "Kecskemét 1977." + "Eredményes Részvételért 1945-1980." hadgyakorlati plakettek dísztokban T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
1980. ÁP bélyeg érem XXII. Nyári Olimpiai játékok Moszkva Ag(835) T:PP eredeti ÁPV tokban
31094.

1980. ÁP bélyeg érem "XXII. Nyári Olimpiai játékok Moszkva" Ag(835) T:PP eredeti ÁPV tokban

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
1985. A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozata + 1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal + Honvédelmi Érdemérem-15 éves kitüntetés, szalaggal T:2
31095.

1985. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" ezüst fokozata + 1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal + "Honvédelmi Érdemérem-15 éves" kitüntetés, szalaggal T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
5db különböző, a Magyar Néphadsereg népszerűsítését szolgáló propaganda jelvény T:2
31096.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Kis militária tétel: Első osztályos Kiváló Rajparancsnok, Kiváló Katona, Kiváló Szakaszparancsnok, Élenjáró Hallgató, Élenjáró Katona kitüntető jelvények (26x) + Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló kitüntetések (4x) + Honvédelemért jelvény (2x) + Tanintézeti Bajnokság jelvény (4x) T:1,2
31097.

Kis militária tétel: Első osztályos "Kiváló Rajparancsnok", "Kiváló Katona", "Kiváló Szakaszparancsnok", "Élenjáró Hallgató", "Élenjáró Katona" kitüntető jelvények (26x) + "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" kitüntetések (4x) + "Honvédelemért" jelvény (2x) + "Tanintézeti Bajnokság" jelvény (4x) T:1,2

Kikiáltási ár:
3 500 Ft
9,21
10,00
Garamkeszi János (1936-) DN. Zrínyi Miklós Katonai Akadémia Br emlékplakett dísztokban (105x52mm) T:1-
31098.

Garamkeszi János (1936-) DN. "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" Br emlékplakett dísztokban (105x52mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
DN Magyar Honvédség Parancsnoka, vezérkari főnök fém emlékérem T:BU
31099.

DN "Magyar Honvédség Parancsnoka, vezérkari főnök" fém emlékérem T:BU

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Militária és falerisztika tétel: 1898. Jubileumi Emlékérem szalag nélkül + 1938. Felvidéki Emlékérem szalaggal + 1875. Magyar Athlétikai Club Br díjérem (36mm) + ~1930. Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz. Szöv. Versenydíja 2db Br díjérem (30mm/35mm) + Vállalati Tűzoltói Szolgálatért 5 éves Br kitüntetés T:2,2-
31100.

Militária és falerisztika tétel: 1898. "Jubileumi Emlékérem" szalag nélkül + 1938. Felvidéki Emlékérem" szalaggal + 1875. Magyar Athlétikai Club" Br díjérem (36mm) + ~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz. Szöv. Versenydíja" 2db Br díjérem (30mm/35mm) + Vállalati Tűzoltói Szolgálatért" 5 éves Br kitüntetés T:2,2-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
DN Magyar Honvédség - Felderítő aranyozott zománcozott emlékplakett (d=60mm) T:PP
31101.

DN "Magyar Honvédség - Felderítő" aranyozott zománcozott emlékplakett (d=60mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
DN Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár fém emlékplakett (d=60mm) T:1
31102.

DN "Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár" fém emlékplakett (d=60mm) T:1

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
USA DN Ohio-i Nemzeti Gárda Br kitüntető érem T:2 USA ND Ohio National Guard Br award for excellence C:XF
31103.

USA DN Ohio-i Nemzeti Gárda Br kitüntető érem T:2
USA ND Ohio National Guard Br award for excellence C:XF

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
1,71
Ausztria 1915-1916. Kis Ezüst Vitézségi Érem Der Tapferkeit/Ferenc József mellszalagon, peremén jelezve Szign.: Tautenhayn T:2-,3 Austria 1915-1916. Medal for Bravery Der Tapferkeit silver II class/Franz Joseph on ribbon with hallmark on the edge Sign: Tautenhayn C:VF,F
31104.

Ausztria 1915-1916. Kis Ezüst Vitézségi Érem "Der Tapferkeit/Ferenc József" mellszalagon, peremén jelezve Szign.: Tautenhayn T:2-,3
Austria 1915-1916. Medal for Bravery "Der Tapferkeit" silver II class/Franz Joseph" on ribbon with hallmark on the edge Sign: Tautenhayn C:VF,F

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft