Festmények és grafikák Tételek száma: 331
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
471639
10302
169
25000
Jelzés nélkül: Férfi portré Olaj, vászon. Keretben 40x50 cm 531785
10303
169
Jelzés nélkül: Őszí táj. Olaj, vászon. 60x80 cm keretben 526415
10304
169
Jelzés nélkül: Dunántúli táj, olaj-farost, üvegezett keretben 38x28cm 495641
10305
169
Jelzés nélkül: Ülő Női akt, szénrajz 60x43cm 495635
10306
169
Jelzés nélkül: Női akt vázlat, szénrajz 60x43cm 536627
10307
169
Badacsonyi Sándor (1949-): Délutáni napsütés, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 42x52cm 526205
10308
169
Jelzés nélkül: Orgonacsokor, tempera-selyem, üvegezett keretben 32x39cm 526208
10309
169
Jelzés nélkül: Anya gyermekével, gobelin, üvegezett keretben 26,5x37cm 557185
10310
169
Jelzés nélkül: Női akt, grafit, papír, üvegezett keretben 29×19 cm 485232
10311
169
Jelzés nélkül: Mirelite. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. 60x90 cm 509158
10312
169
Jelzés nélkül: Tóparti ház, tempera-papír, üvegezett keretben 26x34cm 517217
10314
169
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft