Kerámiák Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
518932
11062
169
1500
Art-ceramics
Petőfi Sándor 2 kerámia plakett d: 12 cm 464188
11063
169
Art-ceramics
Mázas kerámia kutya figura kis lepattogzásokkal 24x17x10cm 567226
11064
169
Art-ceramics
Cca 1900 olvasó kislány gipsz szobor, kis hiba ujján, apró lepattanások, m:32 cm, sz:21 cm, h:21 cm / plaster little reading girl statue 551523
11065
169
Art-ceramics
Ónfedeles kerámia kupa az 1974-es világbajnok német futballválogatott névsorával / Beer jug with tin lid and the names of the German football world champions of 1974, 16cm 556654
11066
169
Art-ceramics
A kis festő művész: Festett kerámia, jelzett, jó állapotban, magasság: 22 cm 568426
11067
169
Art-ceramics
Gorka pálinkás készlet, kerámia, jelzett, hibátlan, h:33 cm, m:5 cm, sz:6 cm 521870
11068
169
Art-ceramics
Gorka Géza(1895-1971): jelzett mázas kerámia kosár. Zsűrizett. (miliméteres hibákkal). / Gorka Géza ceramic figure (with tiny cover faults) 23x13cm 484211
11069
169
Art-ceramics
Anyát gyermekével ábrázoló kézzel festett kerámia figura Pázmányné jelzéssel / Handpainted ceramics figure 13cm 547281
11070
169
Art-ceramics
Schütz Blansko: Leveles készlet, mázas kerámia 6db (19×16)cm, 1 db (27×23)cm, apró sérülésekkel 536078
11071
169
Art-ceramics
2db klf méretű bodrogkeresztúri fonott kerámia kosárka 556464
11072
169
Art-ceramics
Egyedi készítésű mázas kerámia vázácska / Ceramic vase with individual design 8x11cm 556470
11073
169
Art-ceramics
Egyedi készítésű, jelzett mázas kerámia vázácska / Ceramic vase with individual design and maker's mark 12x9cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft