12488.
169. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Euripides I. Deutsch in den Versmaßen der Urschrift von J. J. C. Donner. Zweite verbesserte Auflage. Leipzig-Heidelberg, 1859, C. F. Winter'sche Verlagshandlung. Euripidész drámái németül [Hippolitosz, Hekabé, Heléna, Főníciai nők, Médeia, Oresztész], dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben /
Euripides' dramas in German, linen binding