Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 24

Die heilingen Schriften des alten und neuen Testamentes. Herausgegeben von Leander van Eß. Sulzbach, 1868, Seidelschen Buchhandlung. Dombornyomott egészbőr kötésben (gerinc és kötés sérült)
12499.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. II. Die Entwicklung der Tonkunst aus früheren Anfängen bis auf die Gegenwart. Stuttgart 1908. 1130p. In full linen binding (small fault)
12500.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1928-1933 Larousse - A XX. század enciklopédája I-VI. kötet, Librairie Larousse, Paris. Francia nyelven, kiadói dombornyomott aranyozott keménykötésben, kissé kopottas állapotban, rengeteg színes képpel, térképpel, metszetekkel és szövegközti ábrákkal
12501.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Amrosius, Frenzel: Das Bild der Erde. Ein Neuer Atlas in 100 Kartenseiten mit statistischen Angaben und alphabetischem Namenverzeichnis. Bielefeld, Leipzig Velhagen & Klasing 1930 Tartalmas album (gerincen apró hiba) / small fault on spine-cover 30x50 cm
12502.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

De Coster, Charles: Tyl Ulenspiegl - Mit 10 handkolorierten Bildern von Ludwig Bock. München 1920. Kösl & Klie. Kézzel színezett rajzokkal kis hibás félbőr kötésben / slightly damaged half-leather binding
12503.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Berquin: L'ami des enfants et des adolescents. Mit Wörterbuch. Quedlinburg - Leipzig, 1849, Gottfried Basse. Viseltes kiadói félvászon kötésben, belül foltokkal és ceruzás jegyzetekkel, az előzéklapon a tulajdonos bejegyzésével és ragasztással /  Original half-linen binding, used condition, with pencil marks, owner's inscript on flyleaf
12504.

Berquin: L'ami des enfants et des adolescents. Mit Wörterbuch. Quedlinburg - Leipzig, 1849, Gottfried Basse. Viseltes kiadói félvászon kötésben, belül foltokkal és ceruzás jegyzetekkel, az előzéklapon a tulajdonos bejegyzésével és ragasztással /
Original half-linen binding, used condition, with pencil marks, owner's inscript on flyleaf

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Hugh Lofting: Doktor Dolittle auf dem Mond. Berlin - Grünewald, 1933, Williams u. Co. A szerző illusztrációival, kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben /  Illustrated by the author, in original linen binding with faults
12505.

Hugh Lofting: Doktor Dolittle auf dem Mond. Berlin - Grünewald, 1933, Williams u. Co. A szerző illusztrációival, kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben /
Illustrated by the author, in original linen binding with faults

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dr. Hansi Rosenberger: Mädchen turnen und spielen. Bd. I. Grundschule. München - Berlin, 1939, R. Oldenbourg. Kiadói papírkötésben, illusztrációkkal (a kötés levált) /  Illustrated, in paper cover, used condition
12506.

Dr. Hansi Rosenberger: Mädchen turnen und spielen. Bd. I. Grundschule. München - Berlin, 1939, R. Oldenbourg. Kiadói papírkötésben, illusztrációkkal (a kötés levált) /
Illustrated, in paper cover, used condition

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

12507.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Jacob L. Weiss: Musikalische Synagogen Bibliothek - Collection of synagogical music. Wien 1881. Kotta 192p. Megviselt félvászon kötésben / Damaged binding
12508.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13

12509.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

12510.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft