Kriegsgreuel. Erlebnisse im türkisch-bulgarischen Kriege 1912. Nach den Berichten von Mitkämpfern und Augenzeugen bearb. von Karl Pauli. Minden/Westfalen, o.J., Wilhelm Köhler. Fotókkal és rajzokkal illusztrált, hiányos papírkötésben / Missing paper binding, lots of illustrations with photos and drawings
Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I.-V. köt. Bp., 1894-1898. Lampel Valamennyi kötet egységes, festett, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. (Egy kötet gerincén kisebb szakadás)
A Magyar Katona - Vitézségünk ezer éve. I.-II. kötet. Horthy Miklós, József Kir. herceg és Gömbös Gyula bevezető soraival. Szerk: Pilch Jenő. Bp., 1933. Franklin. sok képpel, vázlattal és melléklettel. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. (gerinc javításra szorul, belső fedlap hiányzik egy kötetből).