Geodéziai kézikönyv I., szerk. Hazay István. Bp, 1956, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (kötéstábla elvált)
cca 1895 Fürst-Moszkowski: Az élő világ csodái, Singer és Wolfner kiadása, Bp., érdekes tartalommal, kiadói egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotban
Beebe William: Félmérföldnyire a tenger színe alatt. Bp., 1937 M. kir. Természettudományos társulat. Gazdag képanyaggal, fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben
Christian Ludwig Brehm: Die Naturgeschichte und Zucht der Tauben. Fotomechanischer Neudruck der Originalausgabe 1857. Leipzig, 1981, Zentralatiquariat der DDR. Reprint, aranyozott egészvászon kötésben / Reprint of the original in linen binding