Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902.+ Hui, die Hummel. Josef Müller Verlag, München,1939. Német nyelvű könyv gyerekeknek rajzokkal, rövid elbeszélésekkel, versekkel egészvászon kötésben,a borító elvált
Gyógyszertan és gyógyítás II-III. köt. Szerk. I. Issekutz Béla. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1959/1960, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban
Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. Ford. Littke Aurél. 1-2. kötet. I. Európa. II. Tengerentúli földrészek. Bp., 1925-1926, K.M. Egyetemi Ny. 380p; + 462p, Szövegközti térképecskékkel és ábrákkal. Félvászon kötésben, az eredeti borító felrgasztva. Jó állapotban.
Német-magyar tudományos műszótár a csász. kir. gymnásiumok és reáliskolák számára, Pest, 1858, kiadja Heckenast Gusztáv, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban, néhány lap tintafoltos