XIX. sz. végi olasz díszőrségi kard jó állapotban, kinyitható marok védővel, a pengén Solingen jelzéssel , hüvellyel / Italian military parade sword 95 cm
A katonai térképek krónikája. Magyar Honvédség Térképészeti Hivatal, 1996. Kihajtható nagyméretű térképekkel. Félvászon kötésben, szép állapotban. 36x49 cm