Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 35

19000.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00

19001.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1866 ezüst (Ag.) boros kancsó fedél, Bécs jelzéssel, monogrammal, mesterjellel Br: 113 gr./ Antique vienna silver wine-jar-lid
19002.

1866 ezüst (Ag.) boros kancsó fedél, Bécs jelzéssel, monogrammal, mesterjellel Br: 113 gr./
Antique vienna silver wine-jar-lid

Kikiáltási ár:
25 000 Ft
64,77
71,43

1872-1922 Ezüst (Ag) fűszertartó pár alátéttel 800-as tisztaságú pesti dianás jelzéssel és mesterjellel ellátva, a belsejében aranyozás nyomaival /  A pair of silver salts with plates, Pest "Dianakopf" hallmark (800 fineness), marks of gold plating inside, d: 6/10cm, 71+70,5gr
19003.

1872-1922 Ezüst (Ag) fűszertartó pár alátéttel 800-as tisztaságú pesti dianás jelzéssel és mesterjellel ellátva, a belsejében aranyozás nyomaival /
A pair of silver salts with plates, Pest "Dianakopf" hallmark (800 fineness), marks of gold plating inside, d: 6/10cm, 71+70,5gr

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul /  Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr
19004.

cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul /
Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Ezüst (Ag) síp-medál indadíszítéssel /  Silver pipe medallion 5cm, 8gr
19005.

Ezüst (Ag) síp-medál indadíszítéssel /
Silver pipe medallion 5cm, 8gr

Kikiáltási ár:
2 500 Ft
6,48
7,14

Ezüst (Ag) gyűrű vésett spirál díszítéssel /  Silver ring, size: 54, 1,8gr
19006.

Ezüst (Ag) gyűrű vésett spirál díszítéssel /
Silver ring, size: 54, 1,8gr

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Malac formájú, 925-ös tisztaságú, jelzett ezüst (Ag) kulcstartó, húsipari dolgozók kapták /  Silver key-holder, 30gr
19007.

Malac formájú, 925-ös tisztaságú, jelzett ezüst (Ag) kulcstartó, húsipari dolgozók kapták /
Silver key-holder, 30gr

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

1867-1872 Ezüst (Ag) gyűrű hiányzó kővel /  Antique silver ring without stone, 1,5gr, size: 51
19008.

1867-1872 Ezüst (Ag) gyűrű hiányzó kővel /
Antique silver ring without stone, 1,5gr, size: 51

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Antik ezüst (Ag) mandzsettagomb pár családi címerrel / Pair of silver cufflink 11,4gr
19009.

Antik ezüst (Ag) mandzsettagomb pár családi címerrel /
Pair of silver cufflink 11,4gr

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

2db ezüst (Ag) lánc (sérült) /  Silver necklaces with fault, 11,5gr
19010.

2db ezüst (Ag) lánc (sérült) /
Silver necklaces with fault, 11,5gr

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Ezüst (Ag) karkötő /  Silver bracelet, 6,1gr
19011.

Ezüst (Ag) karkötő /
Silver bracelet, 6,1gr

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft